Szukaj
Close this search box.

Trwa jubileuszowy Kongres Kolejowy

Kongres Kolejowy   to największe w roku wydarzenie związane  z branżą transportu szynowego. W 2020   w dniach 18-20 listopada trwa   właśnie  10 jubileuszowa edycja tej konferencji. W związku z   epidenią COVID19  obrady toczą się w rzeczywistości wirtualnej,  co oczywiscie ma swoje   dobre i złe strony. Brak  spotkania  fizycznego uczestników  jest na pewno dotkliwy ale z drugiej strony  możliwosc uczestnictwa  i wysłuchania niezmiernie ciekawych wystapień i paneli dyskusyjnych  ma znacznie większa liczba zainteresowanych. Rozłożony na 3 dni  program Kongresu pozwala także na  poruszenie  wielu tematów  bez  konieczności  oragniczeń czasowych jakie   musiały byc  narzucone przy tradycyjnych  jednodniowych kongresach.

RBF  był jednym z pomysłodawców i patronów Kongresu Kolejowego i czynnie wspiera  organizatorów  od  samego początku organizacji Kongresu. Przedstawiciele   RBF  oprócz patronatu  zawsze  pomagali w tworzeniu programu i współtworzyli lub  występowali w ramach konkretnych punktów   merytorycznych debat.

W tym roku w debacie otwarcia i innych panelach  uczestniczył   Przewodniczący  Zarzadu RBF   Adrian Furgalski.  O   szczegółach wystapień  na bieżąco informuje   portal  www. rynek-kolejowy.pl.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn