Szukaj
Close this search box.

Zarząd

ADRIAN FURGALSKI

PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU

Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp.z o.o.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UJ na kierunku politologia i nauki społeczne. W latach 1998-2000 doradca Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej. 2000-2001 doradca Dyrektora Naczelnego PP „Porty Lotnicze” ds. reformy strukturalnej. Od 2004 r. związany z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR, najpierw jako Dyrektor, od 2012 r. jako członek Zarządu, a od 2014 r. jako Wiceprezes i od 2019 jak Prezes Zarządu. Od 2011 r. Dyrektor Programowy w Railway Business Forum, od 2014 r. Przewodniczący Zarządu RBF. Członek Rady Ekspertów przy Ministrze Infrastruktury ds. inwestycji kolejowych od 2016 r.

KRZYSZTOF NIEMIEC

WICEPRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU

Track Tec S.A

Krzysztof Niemiec ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz podyplomowe na Politechnice Krakowskiej.
Przez ponad 20 lat pracował w PKP, przechodząc od stanowiska z-cy Naczelnika stacji Kraków Nowa Huta do członka Zarządu PKP S.A. Kolejny etap to praca w Zarządzie CTL Logistics, a obecnie sprawuje
Funkcję Wiceprezesa Zarządu Track Tec S.A. wiodącego międzynarodowego dostawcy systemowych rozwiązań dla infrastruktury szynowej

IZABELLA WAŁKOWSKA

WICEPRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU

Plastwil Sp.z o.o.

Prezes Zarządu firmy Plastwil, działającej na rynku od 1983 roku.
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji oraz Harvard Business School, Canadian International Management Institute. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej jako adwokat niewykonujący zawodu. Firma Plastwil jest liderem w produkcji systemów mocowania szyn kolejowych i tramwajowych w Polsce. Zdobywa kolejne międzynarodowe zamówienia, a celem jest wejście do światowej czołówki producentów w branży infrastruktury kolejowej.
Od kiedy przejęła stanowisko CEO w firmie, Izabella Wałkowska stworzyła nową misję firmy, przekształciła spółkę, zdywersyfikowała produkcję, pozyskała nowych klientów, podwoiła park maszynowy, potroiła obrót handlowy oraz zwiększyła rentowność.  Z sukcesem przeprowadziła otwarcie firmy na nowe sektory: do klientów firmy należą producenci urządzeń AGD oraz branża motoryzacyjna. Firma została nagrodzona Diamentem Forbes’a dla przedsiębiorstwa najszybciej zwiększającego swoją wartość – przychody od 50 do 250 mln zł.
Laureatka konkursu Przedsiębiorca Roku, organizowanego przez Erst & Young, zwyciężczyni Plebiscytu Kobieta Roku, organizowanego przez Puls Biznesu oraz wielu innych nagród.
Jest członkiem Aeroklubu Poznańskiego im. Wandy Modlibowskiej. 
Laureatka Złotego Skrzydła w 2009 roku.

ROBERT STĘPIEŃ

CZŁONEK ZARZĄDU

Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o.

Robert Stępień jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. W 2015 roku ukończył studia menedżerskie Executive MBA z dyplomem Master of Business Administration na Uniwersytecie Gdańskim.
Karierę zawodową rozpoczynał jako radca w Urzędzie Rady Ministrów. Następnie pracował m.in. jako główny specjalista ds. współpracy z mediami w Österreich Werbung – Austriackim Ośrodku Informacji Turystycznej, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Warszawy, zastępca prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, członek zarządu, a następnie prezes MPR „Sarmatia” Sp. z o.o. Zasiadał w radach nadzorczych, m.in.: Pałacu Kultury 
i Nauki oraz Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Z koleją związany jest od sześciu lat, od kiedy rozpoczął pracę w Kolejach Mazowieckich jako dyrektor Biura Handlowego.

WOJCIECH TROJANOWSKI

CZŁONEK ZARZĄDU

Strabag Sp.z o.o.

Od 2013 roku współtworzy dwuosobowy zarząd kierujący działaniami Grupy STRABAG w Polsce.
Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i stypendystą Uniwersytetu Wiedeńskiego na kierunku ekonomiki przedsiębiorstwa. Karierę zawodową rozpoczął w centrali STRABAG w Austrii w 1996 roku. W latach 2001 – 2006 był dyrektorem naczelnym i członkiem zarządu BRVZ Sp. z o.o., spółki usług finansowych należącej do grupy kapitałowej STRABAG. Funkcję członka Zarządu pełni od 2007 roku.

W pierwszym okresie odpowiadał za segment Budownictwa Infrastruktury w Polsce. W tym czasie firma stała się największym podmiotem w kraju na rynku infrastruktury poprzez realizację największych i prestiżowych kontraktów, rozbudowę struktur regionalnych i ponad dwukrotny wzrost przychodów i zatrudnienia. Kierował także integracją spółek NCC oraz kilku lokalnych podmiotów w struktury koncernu STRABAG, m.in. Hermann Kirchner Polska.

W latach 2011-2013 był odpowiedzialny za rozwój budownictwa infrastruktury koncernu STRABAG w Rosji i państwach ościennych. Jest przewodniczącym Platformy Budowlanej oraz członkiem Rady Pracodawców RP.

ANDRZEJ PAWŁOWSKI

WICEPREWODNICZĄCY ZARZĄDU

PAWEŁ MENTEL

CZŁONEK ZARZĄDU