Zarząd

ADRIAN FURGALSKI
PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU

Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp.z o.o.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ.

W latach 1998-2000 doradca Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej Tadeusza Syryjczyka. 2000-2001 doradca Dyrektora Naczelnego Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze” ds. reformy strukturalnej. 2003–2005 członek zespołu Jana Rokity ds. infrastruktury i transportu oraz współautor dokumentu „Państwo dla Obywateli – plan rządzenia 2005-2009”.
Od 2004 r. pracuje w Zespole Doradców Gospodarczych TOR, najpierw jako Dyrektor, od 2012 r. jako członek Zarządu, a od 2014 r. jako Wiceprezes Spółki.
Od 2011 r. Dyrektor Programowy w Railway Business Forum, od 2014 r. Przewodniczący Zarządu RBF.

Grzegorz Bogacki
Wiceprzewodniczący Zarządu

CTL Logistic Sp. z o.o.
Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie na dwóch kierunkach: Zarządzanie/Rachunkowość oraz Ekonomia/Finanse i Bankowość. Dodatkowo, na tej samej uczelni ukończył Europejskie Studia Menedżerskie. Uzyskał również tytuł MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Do Grupy CTL Logistics dołączył w 2015 roku jako Dyrektor ds. Strategicznych i Rozwoju. We wrześniu 2015 roku objął stanowisko Głównego Księgowego Grupy. Od lipca 2016 roku pełnił także obowiązki Dyrektora Zarządzającego Spółki CTL Maczki-Bór S.A.
Przed dołączeniem do grupy CTL Logistics, pracował w Grupie Orlen, skąd wyniósł bogate, wszechstronne doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem, finansami, controllingiem, podatkami i księgowością oraz projektami rozwojowymi.

IZABELLA WAŁKOWSKA
Wiceprzewodnicząca Zarządu

Plastwil Sp.z o.o.
Prezes Zarządu firmy Plastwil, działającej na rynku od 1983 roku.
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji oraz Harvard Business School, Canadian International Management Institute.
Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej jako adwokat niewykonujący zawodu.
Firma Plastwil jest liderem w produkcji systemów mocowania szyn kolejowych i tramwajowych w Polsce. Zdobywa kolejne międzynarodowe zamówienia, a celem jest wejście do światowej czołówki producentów w branży infrastruktury kolejowej.
Od kiedy przejęła stanowisko CEO w firmie, Izabella Wałkowska stworzyła nową misję firmy, przekształciła spółkę, zdywersyfikowała produkcję, pozyskała nowych klientów, podwoiła park maszynowy, potroiła obrót handlowy oraz zwiększyła rentowność. 
Z sukcesem przeprowadziła otwarcie firmy na nowe sektory: do klientów firmy należą producenci urządzeń AGD oraz branża motoryzacyjna. Firma została nagrodzona Diamentem Forbes’a dla przedsiębiorstwa najszybciej zwiększającego swoją wartość – przychody od 50 do 250 mln zł.
Laureatka konkursu Przedsiębiorca Roku, organizowanego przez Erst & Young, zwyciężczyni Plebiscytu Kobieta Roku, organizowanego przez Puls Biznesu oraz wielu innych nagród.
Jest członkiem Aeroklubu Poznańskiego im. Wandy Modlibowskiej. 
Laureatka Złotego Skrzydła w 2009 roku.

Krzysztof Niemiec
Wiceprzewodniczący Zarządu 

Track Tec S.A

Krzysztof Niemiec ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz podyplomowe na Politechnice Krakowskiej.
Przez ponad 20 lat pracował w PKP, przechodząc od stanowiska z-cy Naczelnika stacji Kraków Nowa Huta do członka Zarządu PKP S.A. Kolejny etap to praca w Zarządzie CTL Logistics, a obecnie sprawuje
Funkcję Wiceprezesa Zarządu Track Tec S.A. wiodącego międzynarodowego dostawcy systemowych rozwiązań dla infrastruktury szynowej

WOJCIECH TROJANOWSKI
Członek Zarządu 

Strabag Sp.z o.o.

Od 2013 roku współtworzy dwuosobowy zarząd kierujący działaniami Grupy STRABAG w Polsce.
Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i stypendystą Uniwersytetu Wiedeńskiego na kierunku ekonomiki przedsiębiorstwa. Karierę zawodową rozpoczął w centrali STRABAG w Austrii w 1996 roku. W latach 2001 – 2006 był dyrektorem naczelnym i członkiem zarządu BRVZ Sp. z o.o., spółki usług finansowych należącej do grupy kapitałowej STRABAG. Funkcję członka Zarządu pełni od 2007 roku.

W pierwszym okresie odpowiadał za segment Budownictwa Infrastruktury w Polsce. W tym czasie firma stała się największym podmiotem w kraju na rynku infrastruktury poprzez realizację największych i prestiżowych kontraktów, rozbudowę struktur regionalnych i ponad dwukrotny wzrost przychodów i zatrudnienia. Kierował także integracją spółek NCC oraz kilku lokalnych podmiotów w struktury koncernu STRABAG, m.in. Hermann Kirchner Polska.

W latach 2011-2013 był odpowiedzialny za rozwój budownictwa infrastruktury koncernu STRABAG w Rosji i państwach ościennych. Jest przewodniczącym Platformy Budowlanej oraz członkiem Rady Pracodawców RP.

DAMIAN GRABOWSKI
Członek Zarządu

Arriva RP Sp. z o.o.

Absolwent Indiana University w Bloomington, Indiana (Stany Zjednoczone) z tytułem Bachelor of Science w Biznesie, ze specjalizacją Marketing-Dystrybucja oraz drugorzędnymi specjalizacjami w Matematyce, Ekonomii oraz Językach i Literaturze Słowiańskiej.Ukończył także w 2004 roku dzienny program studiów INSEAD MBA w Fontainebleau (Francja). 
Karierę zawodową rozpoczynał w American Airlines, największych w tym czasie liniach lotniczych na świecie. Ponad 4 lata pracował na stanowiskach coraz to wyższej odpowiedzialności w departamencie zarządzania przychodami, zajmując się różnorodnymi rynkami: Stany Zjednoczone, Europa, Ameryka Łacińska oraz jako lider zespołu Azja Pacyfik. Po ukończeniu studiów MBA powrócił do Polski, pracując krótko jako niezależny konsultant wraz z Kolaja&Partners przy projekcie dla CTL Logistics czy też Kompanii Piwowarskiej. Pod koniec 2005 roku powrócił do branży lotniczej. Ponad 2 lata pracował jako dyrektor działu siatki połączeń i rozkładów lotów firmy Wizz Air, gdzie między innymi doprowadził do otwarcia blisko 50 nowych tras, a spółka miała najwyższe wykorzystanie samolotów wśród linii obsługujących połączenia w ramach jednego kontynentu. 
Od 2008 roku na stałe związany z branżą kolejową, jako osoba odpowiedzialna za obecność grupy Arriva w Polsce. Osobiście między innymi odpowiedzialny za przejęcie pełnej kontroli przez Grupę Arriva w spółce operacyjnej, która wcześniej funkcjonowała jako JV, oraz rozwój działalności w Polsce. Obecnie Prezes Zarządu spółek Arriva RP oraz Arriva Polska.

EDWARD JACEK KWARCIAK
Członek Zarządu

KZA S.A.

Robert Stępień
Członek Zarządu

Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o.
Robert Stępień jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. W 2015 roku ukończył studia menedżerskie Executive MBA z dyplomem Master of Business Administration na Uniwersytecie Gdańskim.
Karierę zawodową rozpoczynał jako radca w Urzędzie Rady Ministrów. Następnie pracował m.in. jako główny specjalista ds. współpracy z mediami w Österreich Werbung – Austriackim Ośrodku Informacji Turystycznej, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Warszawy, zastępca prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, członek zarządu, a następnie prezes MPR „Sarmatia” Sp. z o.o. Zasiadał w radach nadzorczych, m.in.: Pałacu Kultury 
i Nauki oraz Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Z koleją związany jest od sześciu lat, od kiedy rozpoczął pracę w Kolejach Mazowieckich jako dyrektor Biura Handlowego.