Szukaj
Close this search box.

Spotkanie członków RBF

 Prawie stu członków Railway Business Forum (RBF) spotkało się wczoraj w podwarszawskim Józefowie. Na tegorocznym spotkaniu obecni byli również zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele władz państwowych, PKP S.A. oraz PKP PLK.

7 grudnia odbyło się spotkanie członków RBF. Obecny był również Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk oraz prezesi PKP S.A i PKP PLK. Podczas spotkania z branżą minister omówił aktualnie prowadzone w resorcie prace, które prowadzą do poprawy sytuacji polskiej kolei, podkreślił jednak, że czas na podsumowanie przyjdzie po pierwszym kwartale 2017r.

Dla przedstawicieli zarządów spółek PKP S.A. i PKP PLK spotkanie z branżą stało się doskonałą okazją do przedstawienia stanu realizowanych inwestycji, zarówno tych aktualnie prowadzonych jak i tych, które są dopiero zaplanowane.

Podczas wieczornego spotkania zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z symulatora lokomotywy Simtraq wyprodukowanego przez firmę Qumak. Świątecznego charakteru spotkaniu nadały prezenty dla uczestników przygotowane przez firmę Casmara. Partnerami wydarzenia była również firma Ecco Rail prowadząca kolejowe usługi logistyczne a także jedna z największych europejskich firm budowlanych – Strabag.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn