Szukaj
Close this search box.

RBF – Partner Kongresu Transportu Publicznego 2016

Kongres Transportu Publicznego 2016

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kongresu Transportu Publicznego 2016, którego partnerem jest Railway Business Forum. W tym roku w Warszawie, podczas dyskusji i debat, zostaną podjęte najważniejsze tematy dotyczące transportu zbiorowego w polskich miastach, regionach i aglomeracjach.

Tegoroczny Kongres Transportu Publicznego 2016 odbędzie się w dniach 24-25 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Będzie to kolejną edycją największego w Polsce wydarzenia konferencyjnego poświęconego szeroko pojmowanemu transportowi publicznemu w naszym kraju.

Jak co roku, wydarzenie to jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. To kolejna edycja prestiżowego Kongresu Transportu Publicznego, w który zaangażowany jest RBF i który od kilku lat jest najpopularniejszym miejscem spotkań kilkuset przedstawicieli biznesu, samorządowców, jak również reprezentantów władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu zbiorowego. Co roku podczas tego wydarzenia dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów. W 2014 roku Kongres gościł w Bydgoszczy, a rok wcześniej – w Poznaniu. W 2012 i 2015 władze stolicy były współorganizatorami tego wydarzenia.

W tym roku, poza dyskusjami plenarnymi, odbędą się także debaty w ramach równoległych ścieżek tematycznych:
Forum Passenger Experience
Forum Rewitalizacja i Mobilność
Forum Odpowiedzialnego Transportu
Forum Rower w Mieście
Forum Infrastruktury Transportu Publicznego

 

fot.: Piotr Kała

Facebook
Twitter
LinkedIn