Szukaj
Close this search box.

MTG SA zostały członkiem RBF

MTG SA zostały członkiem RBF

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zostały przyjęte w poczet członków Forum Kolejowego RBF. MTG specjalizują się w organizowaniu branżowych imprez dla wielu dziedzin gospodarki: targów i wystaw, kongresów i konferencji, seminariów i szkoleń, zjazdów i zlotów, wystaw gospodarczych, jarmarków, imprez plenerowych i masowych. We wrześniu br. MTG będą miejscem już 11. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.

MTG SA są członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego; w rankingach od lat lokują się w czołówce krajowych organizatorów targów. Współpracują z grupą organizacji i instytucji, których statutowa działalność obejmuje międzynarodową wymianę, integrację bałtycką, europejską i regionalną oraz rozwój poszczególnych gałęzi i branż gospodarczych (samorządy terytorialne i gospodarcze).

MTG SA realizują kilkanaście własnych projektów targowych rocznie (w tym pięć o zasięgu międzynarodowym), a także specjalizują się w organizacji imprez plenerowych. Dwa wygrane przetargi zakończone Umową z Miastem Gdańsk na organizację jarmarków umożliwiają MTG realizację Jarmarku św. Dominika i Jarmarku Bożonarodzeniowego od 1996 r.

Od kwietnia 2012 roku MTG SA mają nową siedzibę – AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, o nowoczesnej infrastrukturze na ponad tysiąc miejsc.

Facebook
Twitter
LinkedIn