Szukaj
Close this search box.

Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017

Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017

29 września zapraszamy do Gdańska na Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017!
Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to drugie co do wielkości spotkanie wystawiennicze branży transportu szynowego w Europie. To 700 wystawców z ponad 20 krajów świata, reprezentujących przewoźników, producentów taboru i infrastruktury oraz ich dostawców. Transport szynowy to dynamicznie rozwijający się sektor gospodarki, wykorzystujący innowacje technologiczne. Jest to też branża zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników, a tym którzy już pracują może oferować nową ścieżkę kariery. W ramach Dnia Kariery Wystawcy Targów TRAKO będą prezentowali oferty pracy, staży i praktyk. 
Naszym zamierzeniem jest, aby Dzień Kariery dał możliwość bezpośredniej wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań, pracodawców i pracobiorców, także w perspektywie wyboru kierunku studiów, ich specjalizacji, studiów doktoranckich.
W ramach Dnia Kariery będzie można zwiedzić ekspozycję wystawienniczą TRAKO, która dobrze obrazuje aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pozwoli na osobiste rozmowy i spotkania z przedstawicielami branży, którzy chętnie podziela się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Dzięki międzynarodowemu charakterowi Targów TRAKO będzie to też szansa na zapoznanie się nie tylko z polskimi projektami realizowanymi dla transportu szynowego.
Szczegółowy program i rejestracja w serwisie www.trakotargi.pl.
Zapraszamy!

20

Facebook
Twitter
LinkedIn