Szukaj
Close this search box.

Adrian Furgalski – wśród najczęściej słuchanych doradców biznesu

Z przyjemnością odnotowaliśmy informacje o wynikach  badania Ośrodka THINKTANK przy współpracy Instytutu Monitorowania Mediów (IMM), obejmującego  listę osób,  których głos jest najchętniej słuchany przez środowisko biznesowe. Badanie zostało przeprowadzone już po raz czwarty i  polegało na  wybraniu  spośród ekonomistów, doradców biznesu oraz przedsiębiorców, liderów opinii mających uznanie i wpływ na poglądy środowiska biznesowego w skali krajowej.

Eksperci wzięli pod uwagę  ilość zmianek, cytowań i wystąpień w mediach telewizyjnych, radiowych, prasowych, portalach internetowych, w tym w podcastach oraz w serwisach społecznościowych LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram i YouTube.

Okazało się , ze  w kategorii „Najczęściej słuchani doradcy biznesu”  po raz kolejny znalazł się Przewodniczący  Zarządu RBF Adrian Furgalski :

„Najchętniej słuchani doradcy biznesu

1.Jan Krzysztof Bielecki

2.Janusz Czapiński

3.Adrian Furgalski

4.Mateusz Grzesiak

5.Natalia Hatalska

6.Piotr Mieczkowski

7.Jowita Michalska

8.Jeremi Mordasewicz

9.Bolesław Rok

  1. Jacek Santorski

 

– W naszym rankingu szukamy liderów opinii mających uznanie i wpływ na poglądy środowiska biznesowego w skali krajowej. Staramy się zbadać, kto kształtuje generalne postrzeganie przez biznes sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie, kto inspiruje go do myślenia o najważniejszych wyzwaniach, pomaga dostrzec nowe fakty i zjawiska – powiedział  Zbigniew Gajewski, Partner w THINKTANK i autor rankingu.

Informacja za: https://think-tank.pl/wyniki-rankingu-kogo-slucha-polski-biznes-2022/

Facebook
Twitter
LinkedIn