Szukaj
Close this search box.

TRAKO 2015: Dwa Flirty i ezt GTW prezentuje Stadler

Flirty dla PKP Intercity i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz przegubowy zespół trakcyjny GTW o napędzie spalinowym wyprodukowany dla włoskiego przewoźnika to pojazdy, które można zobaczyć na targowych torach ekspozycyjnych. Podczas prezentacji przekazano uroczyście PKP Intercity jeden z Flirtów w wersji dalekobieżnej.

 

Pojazdy prezentowane przez firmę Stadler:

• FLIRT³ dla PKP Intercity – pojazd wyprodukowany dla PKP Intercity w ramach zamówienia na 20 ośmioczłonowych, elektrycznych zespołów trakcyjnych FLIRT³ w wersji dalekobieżnej wraz z usługą 15-letniego utrzymania technicznego. Kontrakt realizowany przez konsorcjum Stadler Polska – Newag SA. Planowane wprowadzenie pojazdów do eksploatacji – grudzień 2015

 

• FLIRT³ dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
Pojazd wyprodukowany w ramach zamówienia na 20 dwuczłonowych, elektrycznych zespołów trakcyjnych, przeznaczonych do obsługi połączeń aglomeracyjnych w województwie łódzkim wraz z usługą 15-letniego utrzymania. Dostawy pojazdów zostały zakończone w lutym 2015 r.

• GTW dla Ferrovienord
Przegubowy zespół trakcyjny GTW o napędzie spalinowym wyprodukowany dla włoskiego przewoźnika Ferrovienord w ramach zamówienia na 5 pojazdów pięcioczłonowych przeznaczonych do obsługi regionu Lombardii.

Poniżej link do teasera z zaproszeniem na prezentację Flirta dla PKP Intercity:

http://www.stadlerrail.ch/de/stadler-trako/

Facebook
Twitter
LinkedIn