Szukaj
Close this search box.

MGGP S.A.

MGGP S.A. to firma,  która godnie i skutecznie rozwija, i promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. MGGP powstała w 1998 roku, posiada 100% polskiego kapitału i jest największą ze spółek Grupy MGGP.
MGGP zapewnia szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych. Z powodzeniem realizuje je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo.
Usługi w zakresie infrastruktury to najistotniejszy segment działalności MGGP. Spółka zrealizowała inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki.
Spośród aktualnie realizowanych przez MGGP projektów należy wymienić:
– nadzór nad budową ERTMS/GSM-R w całej Polsce – nowoczesnego systemu, który pozwoli na osiągnięcie europejskich standardów interoperacyjności i bezpieczeństwa w ruchu kolejowym na prawie 14 000 kilometrów linii kolejowych w Polsce oraz
– realizację prac przygotowawczych, w tym dokumentacji projektowej, pod budowę nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark / Mszana Dolna i modernizację istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – największej pod względem zakresu umowy na prace projektowe w historii polskiej kolei.
Obecnie MGGP projektuje i nadzoruje inwestycje na drogach ekspresowych, szlakach kolejowych i gazociągach przesyłowych o wartości ponad 20 miliardów złotych, tym samym mając duży udział w kreowaniu zrównoważonego świata przyszłości, świata z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Dane teleadresowe:

Ul. Kaczkowskiego 6
33-100
Tarnów
mggp.com.pl