Szukaj
Close this search box.

DELLNER SP. Z O.O.

Reputacja Dellner jest oparta na INNOWACYJNYCH BADANIACH i zaawansowanym projekcie. Podczas ostatniego półwiecza wprowadziliśmy WIELE PRZEŁOMOWYCH ROZWIĄZAŃ w przemyśle kolejowym, w tym gazowo-hydrauliczne urządzenia sprzęgowe, automatyczne sprzęgi chowane, jak również systemy zarządzania pochłanianiem energii, a ostatnio również systemy szybkiej transmisji danych w pociągu.
Dellner jest firmą niszową, obsługującą wielką gałąź przemysłu, o globalnym zasięgu, w zakresie sprzęgów, amortyzatorów oraz przejść międzywagonowych. W całym pociągu proponowane przez nas systemy łączące pociągi stanowią niewielką, ale niezwykle ważną dla bezpieczeństwa i krytyczną dla operacyjności pojazdów funkcję.

Firma Dellner posiada w Polsce Service Center, który zajmuje się renowacjami i modernizacjami zużytych sprzęgów oraz produkcją wielu kluczowych elementów do systemów sprzęgania.

Dellner Sp. z o.o. oferuje umowy serwisowe, które zapewniają klientom wsparcie techniczne, szybki serwis i konserwację, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i mniejszy czas przestoju taboru kolejowego.

 

Gryfa Pomorskiego 55,
80-297 Miszewko