Szukaj
Close this search box.

CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Spółka Captrain Polska, której właścicielem jest pośrednio SNCF-Geodis, dysponuje zapleczem, gwarantującym terminową i skuteczną realizację każdego zlecenia. Dzięki przynależności do europejskiej grupy kapitałowej jest w stanie w bardzo krótkim czasie dokonać kalkulacji każdej, wyznaczonej przez Klienta, trasy na terenie Europy i podać zbiorczą cenę jednostkową niezależnie od ilości granic przekraczanych przez skład.

Captrain Polska operuje na terenie całego kraju, jednak z uwagi na przynależność do grupy kapitałowej specjalizuje się w przewozach z Czech i ze Śląska do Niemiec. W ramach przewozów całopociągowych, realizujemy zarówno duże zlecenia, jak i przewozy spotowe. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy, jak Jastrzębska Spółka Węglowa, TrackTec, czy ArcelorMittal Poland; obsługujemy również firmy spedycyjne oraz klientów zlecających pojedyncze transporty. Aktualnie obsługujemy przede wszystkim branżę stalową, węglową, petrochemiczną oraz rynek materiałów budowlanych, jednak jesteśmy otwarci również na inne rynki. Captrain Polska, jako jeden z nielicznych prywatnych przewoźników oferuje przewozy transgraniczne z i do Białorusi oraz Ukrainy.

Oferta produktowa Captrain Polska obejmuje:


♦ transport kolejowy towarów masowych – węgiel, kruszywa, kontenery, paliwa, materiały budowlane, chemia, biomasa, itp.


♦ transporty specjalistyczne – szyny kolejowe (w tym szyny 120 m), maszyny kolejowe, transporty ponadgabarytowe.


♦ obsługę bocznic.


♦ wynajem taboru.


♦ inne – consulting, drobne naprawy taboru, etc.

Dla zapewnienia komfortu Klienta oraz wysokiej jakości świadczonych usług, Captrain Polska systematycznie inwestuje w rozbudowę nowoczesnego systemu monitoringu. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu Klient w każdej chwili może uzyskać bardzo szczegółową informację o miejscu pobytu towaru w każdym momencie trwania zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, za pośrednictwem maila: oferty@captrian.pl lub formualarza kontaktowego na stronie www.captrain.pl.

Captrain Polska Sp. z o.o.
ul.Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław