Szukaj
Close this search box.

ALUSTA S.A.

Alusta S.A. wykonuje kompleksowe roboty budowlane z szeroko rozumianego zakresu budownictwa komunikacyjnego. Specjalizujemy się jednak w budowie, modernizacjach, przebudowach oraz remontach torowisk kolejowych i tramwajowych.

Początki naszej działalności sięgają października 2006 r., kiedy to grupa pasjonatów budownictwa kolejowego i tramwajowego, mająca za sobą lata doświadczeń w pracy dla największych podmiotów w branży, postanowiła założyć nową firmę. Od pierwszego dnia funkcjonowania, właściciele i prezesi ALUSTA S.A. postawili sobie za cel stworzenie prężnie działającej spółki, która sprostałaby stale wzrastającym wymaganiom rynku budowlanego w Polsce a w perspektywie kilku lat stała się liczącą się siłą, mogącą sprostać każdej konkurencji. Aby tego dokonać, pozyskaliśmy i zatrudniliśmy uznanych fachowców, ale też rozpoczęliśmy wychowywanie własnej kadry, która w znacznej większości wywodzi się z najzdolniejszych absolwentów Politechniki Poznańskiej. Głównym zadaniem, stawianym przed naszymi pracownikami, jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych robót. Satysfakcja i zadowolenie inwestora to najlepsza, z możliwych, reklama naszej firmy!
Profil robót wykonywanych przez ALUSTA S.A:
– roboty ziemne
– roboty torowe
– kolejowe
– tramwajowe
– roboty okołotorowe
– odwodnienia
– perony
– wygrodzenia
– roboty inżynieryjne
– przepusty
– roboty przeciskowe Ø >1000 mm
– ekrany akustyczne
– drogi i place
– budownictwo kubaturowe

Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą posiadającą stosowne uprawnienia do wykonywania robót w specjalności:
– drogowej,
– kolejowej,
– konstrukcyjno-budowlanej,
wywodzącą się ze struktur PKP oraz MPK Poznań z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu inwestycji kolejowych i tramwajowych. Pomimo tego stawiamy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Dążymy, aby wykonywane przez nas prace świadczyły o naszej solidności i profesjonalizmie dlatego przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Przy realizacji zadań zawsze stosujemy najlepszy, sprawdzony sprzęt oraz materiały.

ALUSTA S.A.

ul. Hallera 2/4
60-104 Poznań
tel: +48 61 661 82 55
fax: +48 61 661 90 10
email: biuro@alusta.pl
www: http://www.alusta.pl