Skinest Rail Polska Sp. z o.o. działa od marca 2008 roku. Jest jedną ze spółek Skinest Group działających na terenie Estonii, Łotwy, Litwy, Rosji, Gruzji i Finlandii. Celem naszej działalności jest zaopatrzenie firm kolejowych w wysokiej jakości części zamiennych do taboru. Realizowane jest to przez produkcję nowych, naprawę i regenerację używanych podzespołów lokomotyw spalinowych. Oferujemy również naprawy lokomotyw spalinowych produkcji byłego ZSRR w zakładzie w Daugavpils, Łotwa. Dysponujemy magazynami części w Tallinie i Olsztynie. W Skinest Rail Polska Sp. z o.o. pracuje doświadczona kadra posiadająca wyższe kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnią praktykę w branży kolejowej. To wszystko jest gwarancją zadowolenia z naszych usług.

♦  Dostarczamy części zamienne do lokomotyw spalinowych SM48 (TEM2), ST44 (M62)
♦ Oferujemy na bazie zakładów wchodzących w skład holdingu, wykonanie napraw rewizyjnych, głównych i modernizacji lokomotyw spalinowych      SM48 (TEM2), ST44 (M62)
♦  Naprawiamy podzespoły elektryczne (silniki, prądnice) do w/w lokomotyw
♦  Oferujemy lokomotywy spalinowe i wagony towarowe
♦  Dostarczamy elementy nawierzchni torowej – szyny, podkłady, rozjazdy oraz akcesoria

Od niedawna Skinest Rail Polska Sp. z o.o. to również nie tylko działalność w sektorze kolejowym, ale także materiały kompozytowe. Od roku 2012 jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem, na terenie Polski, firmy Strongwell Corporation pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Firma Strongwell jest pionierem i jedną z największych obecnie firm produkujących materiały kompozytowe metodą pultruzji. Naszym celem jest więc obecnie zaopatrywanie projektantów, architektów i budowniczych w wysokiej jakości materiały kompozytowe, które z powodzeniem wykorzystywane są już zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na zachodzie Europy.