OTI Europa ASEC jest jednym z największych operatorów systemów sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych na rynku transportu publicznego w Polsce. Firma tworzy, dostarcza, instaluje, obsługuje oraz jest operatorem systemów sprzedaży biletów.
OTI Europa ASEC jest operatorem systemu sprzedaży biletów Warszawskiej Karty Miejskiej, Kolei Mazowieckich, PKP Intercity, Karty Biletu Elektronicznego w Lublinie oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Firma jest wiodącym w kraju dostawcą systemów multi-aplikacyjnych kart przeznaczonych dla przewoźników komunikacji miejskiej oraz przewoźników kolejowych (autobusy, tramwaje, metro i kolej). Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań, OTI Europa ASEC przyczynił się do stworzenia w Polsce wielu nowatorskich systemów technologicznych.
Firma działa na polskim rynku od 1997 roku, założona pod nazwą ASEC S.A.
W 2004 roku wszystkie akcje spółki ASEC zostały przejęte przez OTI – On Track Innovations Ltd., który jest globalnym liderem na rynku transakcji bezstykowych i NFC.
W roku 2017 ASEC S.A. przeszedł rebranding, zmieniając nazwę handlową na OTI Europa ASEC.

OTI Global (OTCQX: OTIVF) jest pionierem i wiodącym twórcą najnowocześniejszych bezgotówkowych rozwiązań płatniczych, w tym produktów i rozwiązań NFC. Sprawdzony w praktyce pakiet bezgotówkowych rozwiązań płatniczych OTI opiera się na bogatym portfolio IP, które oferuje 35 rodzin patentowych, zarejestrowanych i uznawanych na całym świecie. OTI zyskało międzynarodową reputację niezawodności i innowacyjności dzięki wdrożeniu setek rozwiązań dla bankowości, operatorów sieci komórkowych, bezobsługowych rynków (vending), transportu publicznego i koncernów paliwowych.